Blog

Nowoczesne zakupy w branży medycznej – wygoda i oszczędności

Branża medyczna rozwija się bardzo dynamicznie, dzięki czemu powstaje coraz więcej placówek medycznych, ale i pojawia się więcej dostawców z branży zdrowotnej. Konkurencja jest na tyle duża, że ciężko jest sprawdzić, gdzie ceny są najkorzystniejsze, a oferta różnorodna. Platforma zakupowa Medby to miejsce, które łączy producentów bezpośrednio z placówkami medycznymi, co generuje nie tylko oszczędności w zakupach dla instytucji medycznych, ale i mniej formalności. 

Platforma zakupowa dla sektora medycznego

Znalezienie rzetelnego dostawcy nie zawsze jest proste, a zwłaszcza w czasach dużej konkurencji. Zakupy medyczne oferowane poprzez platformę pozwalają osiągnąć spore korzyści przy zachowaniu wysokich standardów. Jednocześnie można też zredukować koszty, które przełożą się na wyższe dochody. Oferta jest skierowana do sektora medycznego, a uściślając do centrów medycznych, przychodni specjalistycznych, domów opieki, szpitali i klinik medycyny estetycznej. Współpraca między placówkami medycznymi a dostawcami dzięki platformie przebiega płynnie i szybko zapewniając najwyższy standard usług. 

Jakie korzyści niesie ze sobą platforma Medby?

Kupno bezpośrednio u producenta z pominięciem pośredników jest zawsze dużo bardziej opłacalne. Dzięki platformie jest to możliwe, ale korzyści jest dużo więcej. Medby dba o to, by aktywni subskrybenci na platformie mieli dostęp do artykułów w najlepszych cenach. Jak to jest możliwe? Odpowiedzią są grupowe negocjacje cenowe w branży zdrowia. Co jeszcze przemawia za korzystaniem z platformy zakupowej?

 • Grupowe rabaty dla placówek medycznych
 • Dostęp do produktów renomowanych producentów
 • Przejrzysty interfejs i możliwość porównania ofert
 • Niższe koszty księgowości, dzięki mniejszej ilości faktur
 • Wspólne zamówienia produktów medycznych

Korzyści finansowe dla klinik i przychodni korzystających z platformy mogą mieć kolosalny wpływ na budżet placówek, a oszczędności można zainwestować w rozbudowę czy modernizację obiektu. 

Zakupy w Medby

Negocjowanie cen, wyszukiwanie dostawców i produktów, a także umawianie się na spotkania są zawsze czasochłonne, a tym samym kosztowne. Dzięki platformie Medby można tego uniknąć. Wpływa na to między innymi efektywność zakupów grupowych w placówkach opieki zdrowotnej. Trendy zakupów grupowych w sektorze medycznym związane są z trendami światowymi, które sprawdziły się i przyniosły wiele korzyści. Jednostka zawsze ma gorzej, jeśli podchodzi do negocjacji z dużymi firmami mającymi grono stałych odbiorców. W grupie można osiągnąć lepsze rezultaty, które przekładają się nie tylko na niższe ceny, ale też korzystniejsze warunki przyszłej współpracy. Na platformie każdy ma dostęp do raportów zamówień, a więc można stale monitorować koszty i cały proces zakupów. Filtry ułatwiają wyszukiwanie konkretnych produktów, a składanie zamówień jest niezwykle proste. 

Jakie pakiety są dostępne na Medby?

Platforma udostępnia cztery pakiety:

 • Premium 100 
 • Standard
 • Rozwijam się
 • Sieć placówek

Każdy z pakietów umożliwia skorzystanie z szeregu udogodnień, które umożliwiają szybką rejestrację, składanie zamówień i śledzenie raportów. Oprócz tego placówki medyczne mają dostęp do informacji o dostawcach oraz korzystać z sekcji Poradnika. W każdym z pakietów można skonsultować się z ekspertem ds. zakupów, dzięki któremu wdrożenie w platformę będzie szybkie i bezproblemowe. Medby daje możliwość wglądu we wszystkie wydatki i oszczędności, a także wgląd w najpopularniejsze produkty w danym momencie. Przy okazji można śledzić trendy zakupowe i sprawdzić wydajność dostawców. W pakiecie Premium 100 i Sieć placówek dostępny jest indywidualny opiekun. 

Medby to platforma, która znacznie ułatwia robienie zakupów, generuje oszczędności i umożliwia dostęp do producentów z ominięciem pośredników. Z Medby zapłacisz mniej i będziesz mieć więcej czasu na rozwijanie firmy. 

Tu zaczyna się Twoja przygoda z tanimi zakupami

Zostaw swój kontakt i umów się na prezentację platformy

  Pola oznaczone * są wymagane