Blog

Rewolucja na rynku zakupów produktów medycznych – Medby

Skuteczne zarządzanie placówką medyczną to połączenie wiedzy branżowej  z umiejętnością podejmowania mądrych decyzji zakupowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom branży z dumą prezentujemy Medby – nowoczesny marketplace, któ powstał z myślą o branży medycznej i który rewolucyjnie zmienia podejście do zakupów jednorazowych produktów w placówkach medycznych w całej Polsce.

Medby jest to nowa platforma typu multivendor, która powstała z myślą o wszelkich podmiotach leczniczych. Nadrzędnym celem platformy jest uproszczenie i zapewnienie możliwości współpracy placówek medycznych z producentami i sprawdzonymi dostawcami produktów medycznych. Uczestnicy platformy mogą cieszyć się przy tym niższymi cenami produktów, zdecydowanie większym wyborem oraz efektywnymi zakupami.

Jedna platforma, wielu producentów – nowa jakość usług

Medby to innowacyjna platforma, która umożliwia placówkom medycznym korzystanie z ramowych umów z producentami. Dzięki Medby, placówki medyczne mogą korzystać z efektu konsolidacji, biorąc udział w zakupach zbiorczych. Tego typu forma zakupów przekłada się na oszczędności i efektywność pozyskiwania niższych cen dla grupy placówek.  Medby zdecydowanie ułatwia zakupy, ale także wprowadza nową jakość do obszaru zakupówdla branży medycznej. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami produktów medycznych, środków dezynfekcyjnych, materiałów opatrunkowych i wielu innych niezbędnych produktów. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres artykułów i podmiotów, co sprawia, że placówki medyczne mogą kompleksowo zaopatrywać się w jednym miejscu, a przy okazji mają możliwość uzyskania atrakcyjnych cen, które wynikają ze współpracy z producentami i brakiem pośredników.Zakupy placówki medyczne w nowej rzeczywistości

Medby dostarcza rozwiązania dopasowane do potrzeb współczesnych placówek medycznych, w których aspekty ekonomiczne i jakościowe odgrywają coraz większą rolę. Nasza platforma umożliwia dostęp do konkurencyjnych cen, ale również do produktów wysokiej jakości, spełniających surowe normy branżowe. Dzięki platformie placówki będące członkami Medby i zamawiające towary 1-2 razy w ciągu miesiąca mogą obniżyć koszty zakupów nawet o 32%. Korzystanie z Medby jest odpłatne, a koszty zależą od tego jakie członkostwo zostanie wybrane. Zaproponowania przez nas różnorodność cenowa pozwoli dostosować abonament do potrzeb każdej z placówek medycznych i ilości punktów odbiorów.

Korzyści płynące z uczestnictwa w Medby

Medby eliminuje konieczność poszukiwania różnych dostawców. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu, co znacznie usprawnia procesy zakupowe. Ponadto dzięki ramowemu podejściu do zakupów, placówki medyczne mogą liczyć na atrakcyjne ceny i specjalne oferty, co przekłada się na realne oszczędności finansowe. Trzeba także podkreślić, że nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów, od produktów medycznych po artykuły higieniczne. Dzięki temu, Medby staje się kompleksowym partnerem dla placówek medycznych. Korzystający ma możliwość przeglądania w każdej chwili szerokiej oferty produktów na platformie Medby. Dzięki zaawanasowanym filtrom może znaleźć dokładnie to, czego poszukuje. Prosty i intuicyjny proces składania zamówienia nie zniechęca nawet przy dużych zamówieniach i wielu pozycjach w koszyku. Przez panel uczestnik platformy ma dostęp do raportów oraz śledzenia statusu zamówienia.  Ważną rolę odgrywa również możliwość powtórzenia zamówienia, a także wiele rodzajów płatności.  

Rozpoczęcie korzystania z usług Medby to prosty proces. Wystarczy zarejestrować się na platformie, a nasz zespół służy kompleksowym wsparciem od pierwszego dnia. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb. 

Tu zaczyna się Twoja przygoda z tanimi zakupami

Zostaw swój kontakt i umów się na prezentację platformy

    Pola oznaczone * są wymagane